Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
Integrated modular box-type structure, permanent magnet excitation, no slip ring carbon brushes, low-speed high-torque direct drive for loads, eliminating the need for a gearbox.
Wide speed regulation range, fast response;
High efficiency, power factor close to 1, still efficient under light load, outstanding energy-saving performance.
Excellent low-temperature insulation system with VPI full immersion process;
Advanced production and manufacturing techniques;
Low vibration, low noise, strictly controllable temperature rise; Long service life;
Customized design and manufacturing available.
| Type | TYCKK、TYCKS |
| Center Height Range | 355~1120mm |
| Power Range | 220~15000kW |
| Speed Range | 250-3000r/min |
| Voltage Range | 660~10000V |
| Cooling Type | IC611、IC666、IC81W |
| Protection Degree | IP44、IP55 |
| Mounting Type | IMB3、IMV1 |
| Structural Type | Horizontal, Vertical |
| Starting method | VFD |
| Operation Mode | VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Petroleum, coal, mining, building materials, metallurgy, electricity, etc.
contato conosco