Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
Axial hole-drilling motor, combined with pneumatic clutch, allows for segmented starting with minimal impact on the power grid;
The motor without axial hole-drilling has a large torque and can be directly started at full voltage (DOL) with load.
VPI fully immersion process, with excellent insulation system performance, has strong resistance to full-voltage starting shock;
Advanced production manufacturing process;
High efficiency, low vibration, low noise;
Strictly controllable temperature rise;
Customized design and manufacturing provided;
Long service life of the entire machine.
| Type | TDMK、TMW、TMQ |
| Frame Size Range | 17~21# |
| Power Range | 400~12000kW |
| Poles Range | 14~40 |
| Voltage Range | 600~13800V |
| Excitation Method | Brushed, Brushless |
| Cooling Type | IC01、IC27, IC86W |
| Protection Degree | IP21、IP23、IP44 |
| Mounting Type | IM5710、IM7311 |
| Structural Type | Horizontal |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Mining industry and others
contato conosco