Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
High-capacity motor, leading in the domestic industry;
Vertical suspension structure, thick and short core and frame, low center of gravity;
SF and TL can adjust the power factor through excitation, the overall operation stability is good, suitable for large-sized base design;
TLYC can only be started by frequency conversion;
Excellent low-mercury insulation system, VPI full immersion process;
Advanced production manufacturing technology;
Low vibration, low noise, strictly controllable temperature rise; Long service life;
Customized design and manufacturing provided.
| Type | SF、TL、TLYC |
| Frame Size Range | 16#~ |
| Power Range | 500~60000kW |
| Poles Range | 10~80 |
| Voltage Range | 380~13800V |
| Excitation Method | Brushed, Brushless |
| Cooling Type | IC01, IC27, IC81W |
| Protection Degree | IP23、IP44 |
| Mounting Type | IMB3 |
| Structural Type | Vertical, Split |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
The shipbuilding industry, etc.
contato conosco