Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
Box-type structure, compact design, high power density;
Unique structural features ensure stable operation of the motor;
High energy efficiency electrical design,Extremely low total life cycle operating cost;
Excellent insulation system, VPI full immersion process;
Advanced production manufacturing process;
Low vibration, low noise, strictly controllable temperature rise;
Customized design and manufacturing provided;
Long service life of the entire machine;
| Type | YPKK,YPKS,YX,YXKK,YXKS |
| Center Height Range | 355~1120mm |
| Power Range | 160~35000kW |
| Poles Range | 2~24 |
| Voltage Range | 690~13800V |
| Cooling Type | IC01, IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W |
| Protection Degree | IP23, IP44, IP54, IP55 |
| Mounting Type | IMB3 |
| Structural Type | Horizontal |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Metallurgy, HVAC, air separation, mining, petrochemicals, water conservancy, building materials, power, municipal works, military industry, nuclear power, research, shipbuilding, etc.
contato conosco