Des doutes sur les produits?
Le Conseiller technique de moteur électrique central se fera un plaisir de vous servir!
Téléphone:0510-85627777 / 85628006
Boîte aux lettres:business@sec-motor.com
Vertical box-type structure, compact design, high power density;
Offer users multiple installation options, high reliability;
Two different electrical design options with different cost performance and energy efficiency available;
Excellent insulation system, VPI full immersion process;
Modular design, advanced production manufacturing process;
Low vibration, low noise, strictly controllable temperature rise;
Long service life of the entire machine;
Customized design and manufacturing provided.
| Type | YL、YLKK、YLKS、YLST |
| Center Height Range | 355~630mm |
| Power Range | 250~7100kW |
| Poles Range | 4~16 |
| Voltage Range | 690~13800V |
| Cooling Type | IC01, IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W |
| Protection Degree | IP23, IP44, IP54, IP55 |
| Mounting Type | IMB3 |
| Structural Type | Vertical, Integral |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Water conservancy, electricity, municipal affairs, military industry, nuclear power, scientific research, shipping, etc.
Contactez - nous