Des doutes sur les produits?
Le Conseiller technique de moteur électrique central se fera un plaisir de vous servir!
Téléphone:0510-85627777 / 85628006
Boîte aux lettres:business@sec-motor.com
Box-type structure, compact design, high power density;
Ultra-high voltage motors can be directly connected to the power grid, reducing system costs and improving system stability.
Unique structural features ensure stable operation of the motor;
High-efficiency electrical design approach, with extremely low total life cycle operating costs;
High-performance insulation system, VPI full-immersion process;
Advanced production manufacturing technology;
Low vibration, low noise, strictly controllable temperature rise;
Customized design and manufacturing provided;
Long service life of the entire machine
| Type | YX、YXKK、YXKS |
| Center Height Range | 500~1120mm |
| Power Range | 160~18000kW |
| Poles Range | 2~8 |
| Voltage Range | 20000~22000V |
| Cooling Type | IC01, IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W |
| Protection Degree | IP23, IP44, IP54, IP55 |
| Mounting Type | IMB3 |
| Structural Type | Horizontal |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Metallurgy, HVAC, air separation, mining, petrochemicals, water conservancy, building materials, power, municipal works, military industry, nuclear power, research, shipbuilding, etc.
Contactez - nous