Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
The winding and core have low temperature rise, good ventilation effect and high efficiency;
The insulation is safe and reliable, without corona discharge or electric breakdown in plateau areas, and with less power loss;
It has strong load capacity (both linear and non-linear);
The static and transient performance is excellent, far lower than the requirements of IEC standards;
The voltage regulation range is wide, the regulation accuracy is high, and the anti-harmonic ability is strong;
The structure is reasonable, installation is convenient, and the cost of use and maintenance is low;
The vibration is small, the noise is low, and the service life is long.
| Type | TFC |
| Center Height Range | 355~1250mm |
| Power Range | 160~10000kW |
| Poles Range | 2~16 |
| Voltage Range | 400~13800V |
| Excitation Method | Brushed, Brushless |
| Cooling Type | IC01、IC81W |
| Protection Degree | IP23、IP54、IP55 |
| Mounting Type | IMB3、IMV1 |
| Structural Type | Horizontal |
| Starting method | Driven |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Ships, petrochemicals, municipal affairs, transportation, new energy, etc.
contato conosco