Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
Vertical box-type overall structure, compact in structure, convenient for installation and maintenance. The upper bearing adopts thrust bearing and is lubricated with thin oil, ensuring high operational stability.
The excellent low-resin insulation system, VPI full immersion process;
Advanced production manufacturing technology, highpower density;
Low vibration, low noise, strictly controllable temperature rise;
Long service life;
Customized design and manufacturing are provided.
| Type | YL、YLKK、YLKS |
| Center Height Range | 710~1400mm |
| Power Range | 500~8000kW |
| Poles Range | 4~28 |
| Voltage Range | 6000~13800V |
| Cooling Type | IC01, IIC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W |
| Protection Degree | IP23, IP44, IP54, IP55 |
| Mounting Type | IMB3 |
| Structural Type | Vertical, Integral |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Water conservancy, metallurgy, mining, building materials, electricity, municipal services, research, shipyards, etc.
contato conosco