Você tem alguma dúvida sobre o produto?
Zhongdian Electric Technology Advisor irá atendê-lo de todo o coração!
telefone:0510-85627777 / 85628006
caixa de correio:business@sec-motor.com
The fully enclosed external cooling structure. The base and end cover are made of high-strength cast iron, which is strong and has good rigidity. The surfaces of the base and end cover are designed with streamlined heat dissipation fins, providing strong heat dissipation capability.
It is small in size, light in weight, has a compact structure, and is convenient for installation and maintenance.
It has low vibration, low noise, and strictly controllable temperature rise.
The overall reliability is high and the service life is long.
| Type | YPJK,YJKX |
| Center Height Range | 355~630mm |
| Power Range | 160~2500kW |
| Poles Range | 2~12 |
| Voltage Range | 690~11000V |
| Cooling Type | IC411, IC416 |
| Protection Degree | IP44, IP54, IP55 |
| Mounting Type | IMB3 |
| Structural Type | Horizontal |
| Starting method | DOL/VFD |
| Operation Mode | 50/60Hz / VFD |
| Insulation Class/Temperature Rise Class | F/B |
Metallurgy, mining, building materials, petrochemicals, electricity, machinery, etc.
contato conosco